fbpx

8—15 kwietnia 2024

Warszawa

Kontakt


Roman Gutek
dyrektor festiwalu
r.gutek@timelessfilmfestival.pl

Agnieszka Łęska-Badowska
dyrektor zarządzająca 
a.leska@timelessfilmfestival.pl

Maja Banasiak
producentka
m.banasiak@timelessfilmfestival.pl

Nina Minor
producentka wydarzeń muzycznych
n.minor@timelessfilmfestival.pl

Patrycja Mucha
dyrektorka artystyczna 
p.mucha@timelessfilmfestival.pl

Sebastian Smoliński
dyrektor artystyczny 
s.smolinski@timelessfilmfestival.pl

Bohdan Pawłowicz
dyrektor marketingu
b.pawlowicz@timelessfilmfestival.pl

Marta Błachowska
kierowniczka PR-u i marketingu
m.blachowska@timelessfilmfestival.pl

Aleksandra Nguyen Van
specjalistka ds. marketingu i komunikacji
a.nguyen@timelessfilmfestival.pl

Barbara Pabijańczyk
specjalistka ds. social media i komunikacji
b.pabijanczyk@timelessfilmfestival.pl

Tomasz Żygo
koordynator programowy
t.zygo@timelessfilmfestival.pl

Monika Łuczyk
koordynatorka działu gości
guest@timelessfilmfestival.pl

Agata Matkowska
koordynatorka wolontariatu
wolontariat@timelessfilmfestival.pl

Jakub Wieczorek
producent techniczny koncertów filmowych
j.wieczorek@timelessfilmfestival.pl

Anna Florczyk
kierowniczka ds. dotacji i funduszy unijnych
a.florczyk@timelessfilmfestival.pl

Veikko Suvanto
opracowanie filmograficzne

Magdalena Przewłocka
autorka identyfikacji wizualnej

Bartłomiej Sołtysik
strona internetowa
haloczyto@stronabartka.pl

Organizator Timeless Film Festival Warsaw:

Fundacja American Dream
al. Wojska Polskiego 41/43
01-503 Warszawa
NIP: 525-256-48-16

festiwal@timelessfilmfestival.pl